farmOS John Deere (1.0.0-beta3) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Search
da: Søg

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Field
da: Felt

en: Refresh
da: Opdatér

en: Client ID
da: Klient ID

en: Never
da: Aldrig

en: Start Date
da: Startdato

en: Production
da: Produktion

en: Product
da: Produkt

en: Apply
da: Udfør

en: Organization
da: Organisation
