farmOS John Deere (1.0.0-beta3) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Search
eo: Serĉu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Field
eo: Kampo

en: Refresh
eo: Renovigu

en: Never
eo: Neniam

en: Apply
eo: Apliku
