farmOS John Deere (1.0.0-beta3) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Status
es: Estado

en: Search
es: Buscar

en: Settings
es: Configuración

en: Name
es: Nombre

en: Field
es: Campo

en: Refresh
es: Actualizar

en: Client ID
es: ID de Cliente

en: Never
es: Nunca

en: Start Date
es: Fecha inicial

en: Model
es: Modelo

en: Production
es: Producción

en: Product
es: Producto

en: Apply
es: Aplicar

en: Connect
es: Conectar

en: Organization
es: Organización

en: Sandbox
es: Zona segura para pruebas

en: Equipment
es: Equipos
