farmOS John Deere (1.0.0-beta3) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Status
et: Olek

en: Search
et: Otsing

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Field
et: Väli

en: Refresh
et: Värskenda

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Start Date
et: Alguskuupäev

en: Model
et: Mudel

en: Product
et: Toode

en: Environment
et: Keskkond

en: Apply
et: Rakenda

en: Sandbox
et: Liivakast
