farmOS John Deere (1.0.0-beta3) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Status
it: Stato

en: Search
it: Cerca

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: Field
it: Campo

en: Refresh
it: Aggiorna

en: Never
it: Mai

en: Start Date
it: Data di Inizio

en: Model
it: Modello

en: Production
it: Produzione

en: Product
it: Prodotto

en: Apply
it: Applica

en: Organization
it: Organizzazione

en: Equipment
it: Attrezzatura

en: Land
it: Terreno
