farmOS John Deere (1.0.0-beta3) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Search
nl: Zoeken

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Field
nl: Veld

en: Refresh
nl: Verversen

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: Never
nl: Nooit

en: Start Date
nl: Begindatum

en: Model
nl: Model/type

en: Production
nl: Productie

en: Environment
nl: Omgeving

en: Apply
nl: Toepassen

en: Organization
nl: Organisatie

en: Sandbox
nl: Testomgeving

en: Add Connection
nl: Verbinding toevoegen

en: Equipment
nl: Uitrusting
