farmOS John Deere (1.0.0-beta3) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Search
ps: لټون

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Refresh
ps: تاندول

en: Never
ps: هيڅکله

en: Apply
ps: تطبيقول
