farmOS John Deere (1.0.0-beta3) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Search
ro: Căutare

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Field
ro: Câmp

en: Refresh
ro: Reîncarcă

en: Never
ro: Niciodată

en: Production
ro: Producţie

en: Product
ro: Produs

en: Apply
ro: Aplică

en: Client Secret
ro: Secretul clientului
