farmOS John Deere (1.0.0-beta3) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Search
ur: تلاش

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Field
ur: فیلڈ
