farmOS John Deere (1.0.0-beta4) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Search
az: Axtarış

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Field
az: Sahə

en: Refresh
az: Yenilə

en: Never
az: Heç vaxt

en: Apply
az: Yerinə yetir
