farmOS John Deere (1.0.0-beta4) - en to de translation catalogue (18 entries)

en: Search
de: Suche

en: Settings
de: Einstellungen

en: Field
de: Feld

en: Refresh
de: Aktualisieren

en: Client ID
de: Client-ID

en: Never
de: Nie

en: Start Date
de: Startdatum

en: Model
de: Modell

en: Production
de: Produktion

en: Product
de: Produkt

en: Environment
de: Umgebung

en: Apply
de: Anwenden

en: Connect
de: Verbinden

en: Organization
de: Organisation

en: Add Connection
de: Verbindung hinzufügen

en: Page Size
de: Seitengröße

en: Equipment
de: Ausrüstung

en: Operation Type
de: Aktionstyp
