farmOS John Deere (1.0.0-beta4) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Search
gl: Buscar

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Field
gl: Campo

en: Refresh
gl: Actualizar

en: Never
gl: Nunca

en: Start Date
gl: Data de Inicio

en: Product
gl: Produto

en: Apply
gl: Aplicar
