farmOS John Deere (1.0.0-beta4) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Search
hr: Pretraga

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Field
hr: Polje

en: Refresh
hr: Osvježi

en: Never
hr: Nikada

en: Start Date
hr: Od datuma

en: Product
hr: Proizvod

en: Apply
hr: Primjeni
