farmOS John Deere (1.0.0-beta4) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Search
ku: گەڕان

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Field
ku: خانە

en: Refresh
ku: نوێکردنەوە

en: Never
ku: هیچ کاتێک
