farmOS John Deere (1.0.0-beta4) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Search
lv: Meklēt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Field
lv: Lauks

en: Refresh
lv: Atsvaidzināt

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Never
lv: Nekad

en: Start Date
lv: Sākuma datums

en: Model
lv: Modelis

en: Production
lv: Darba

en: Product
lv: Prece

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Connect
lv: Pieslēgties

en: Sandbox
lv: Smilšukaste
