farmOS John Deere (1.0.0-beta4) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Search
te: వెతుకు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Field
te: ఖాళీ

en: Apply
te: ఆపాదించు
