farmOS John Deere (1.0.0-beta5) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Status
be: Статус

en: Search
be: Пошук

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Field
be: Поле

en: Refresh
be: Перазагрузіць

en: Never
be: Ніколі

en: Apply
be: Ужыць
