farmOS John Deere (1.0.0-beta5) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Search
bs: Pretraga

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Field
bs: Polje

en: Apply
bs: Primjeni
