farmOS John Deere (1.0.0-beta5) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Search
fa: جستجو

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Field
fa: فیلد

en: Refresh
fa: تازه‌سازی

en: Never
fa: هیچوقت

en: Start Date
fa: تاریخ شروع

en: Model
fa: مدل

en: Production
fa: محصولات

en: Product
fa: محصول

en: Apply
fa: تایید

en: Organization
fa: سازمان
