farmOS John Deere (1.0.0-beta5) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Search
gu: શોધ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Never
gu: કદી નહી

en: Apply
gu: લાગુ કરો
