farmOS John Deere (1.0.0-beta5) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Search
mn: Хайх

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Field
mn: Талбар
