farmOS John Deere (1.0.0-beta5) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Search
mr: शोध

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Never
mr: कधीही नाही

en: Start Date
mr: सुरुवातीचा दिनांक
