farmOS John Deere (1.0.0-beta5) - en to no translation catalogue (12 entries)

en: Search
no: Søk

en: Settings
no: Innstillinger

en: Name
no: Navn

en: Field
no: Felt

en: Refresh
no: Oppdater

en: Never
no: Aldri

en: Start Date
no: Startdato

en: Model
no: Modell

en: Production
no: Produksjon

en: Product
no: Produkt

en: Apply
no: Bruk

en: Organization
no: Organisasjon
