farmOS John Deere (1.0.0-beta5) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Search
oc: Recercar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Field
oc: Camp

en: Refresh
oc: Refresca

en: Never
oc: Pas jamai

en: Product
oc: Produit

en: Apply
oc: Aplicar
