farmOS John Deere (1.0.0-beta5) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Search
sl: Išči

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Field
sl: Polje

en: Refresh
sl: Osveži

en: Never
sl: Nikoli
