farmOS LOOC-C (1.0.0) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Actions
af: Aksies

en: Project information
af: Projekinligting

en: Reset
af: Herstel

en: Name
af: Naam

en: Default
af: Verstek

en: Page
af: Bladsy

en: Method
af: Metode

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -
