farmOS LOOC-C (1.0.0) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Project information
fr: Information sur le projet

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Name
fr: Nom

en: Default
fr: Par défaut

en: Method
fr: Méthode

en: Sort by
fr: Trier par

en: Apply
fr: Appliquer

en: Offset
fr: Décalage

en: Methods
fr: Méthodes

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Add fields
fr: Ajouter des champs
