farmOS LOOC-C (1.0.0) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Actions
hr: Akcije

en: Project information
hr: Informacija o projektu

en: Reset
hr: Poništi

en: Name
hr: Naziv

en: Default
hr: Zadano

en: Page
hr: Stranica

en: Desc
hr: Silazno

en: Method
hr: Metoda

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
