farmOS LOOC-C (1.0.0) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Reset
is: Endursetja

en: Name
is: Nafn

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Page
is: Síða

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
