farmOS LOOC-C (1.0.0) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Actions
it: Azioni

en: Reset
it: Ripristina

en: Name
it: Nome

en: Default
it: Predefinito

en: Page
it: Pagina

en: Desc
it: Disc

en: Method
it: Metodo

en: Sort by
it: Ordina per

en: Asset
it: Risorsa

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Land asset
it: Risorsa Terreno

en: Land type
it: Tipologia di Terreno
