farmOS LOOC-C (1.0.0) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Actions
jv: Aksi

en: Reset
jv: Baléknā

en: Name
jv: Jeneng

en: Default
jv: Gawan

en: Page
jv: Kācā

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Method
jv: Metode

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
