farmOS LOOC-C (1.0.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Name
ku: ناو

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Page
ku: پەڕە
