farmOS LOOC-C (1.0.0) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Actions
lv: Darbības

en: Project information
lv: Projekta informācīja

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Name
lv: Nosaukums

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Page
lv: Lapa

en: Desc
lv: Dilst.

en: Method
lv: Veids

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
