farmOS LOOC-C (1.0.0) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Actions
pl: Akcje

en: Project information
pl: Informacje o projekcie

en: Reset
pl: Resetuj

en: Name
pl: Nazwa

en: Default
pl: Domyślny

en: Page
pl: Strona

en: Desc
pl: Malejąco

en: Method
pl: Metoda

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Methods
pl: Metody

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Add fields
pl: Dodaj pola

en: Connected
pl: Połączony

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Select assets
pl: Wybierz zasoby
