farmOS LOOC-C (1.0.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Actions
sl: Akcije

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Name
sl: Ime

en: Default
sl: Privzeto

en: Page
sl: Stran

en: Method
sl: Metoda
