farmOS LOOC-C (1.0.0) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Project information
ta: திட்ட தகவல்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Name
ta: பெயர்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Page
ta: பக்கம்

en: Method
ta: முறை

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
