farmOS LOOC-C (1.0.0) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: ,
ug: ،

en: Method
ug: ئۇسۇل

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
