farmOS LOOC-C (1.0.1) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: Page
am: ገጽ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Sort by
am: ደርድር
