farmOS LOOC-C (1.0.1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Actions
ast: Aiciones

en: Description
ast: Descripción

en: Reset
ast: Reafitar

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Page
ast: Páxina

en: Filter
ast: Filtru

en: Method
ast: Métodu
