farmOS LOOC-C (1.0.1) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Description
az: İzahat

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Page
az: Səhifə

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
