farmOS LOOC-C (1.0.1) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Actions
be: Дзеянні

en: Description
be: Апісанне

en: Reset
be: Скінуць

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Page
be: Старонка

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Method
be: Метад

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць
