farmOS LOOC-C (1.0.1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Actions
bg: Действия

en: Description
bg: Описание

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Page
bg: Страница

en: Filter
bg: Филтър

en: Apply
bg: Търси

en: Rating
bg: Рейтинг
