farmOS LOOC-C (1.0.1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Description
bn: বিবরণ

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Filter
bn: ফিল্টার
