farmOS LOOC-C (1.0.1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Actions
bs: Akcije

en: Description
bs: Opis

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Page
bs: Strana

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
