farmOS LOOC-C (1.0.1) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Actions
ca: Accions

en: Description
ca: Descripció

en: Project information
ca: Informació del projecte

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Page
ca: Pàgina

en: Filter
ca: Filtra

en: Method
ca: Mètode

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Rating
ca: Valoració

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -
