farmOS LOOC-C (1.0.1) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Actions
cs: Akce

en: Description
cs: Popis

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: Page
cs: Stránka

en: Filter
cs: Filtr

en: Desc
cs: Sestupně

en: Method
cs: Metoda

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně
