farmOS LOOC-C (1.0.1) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Actions
da: Handlinger

en: Description
da: Beskrivelse

en: Reset
da: Gendan

en: Name
da: Navn

en: Save
da: Gem

en: Default
da: Standard

en: Page
da: Side

en: Desc
da: Faldende

en: Method
da: Metode

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Rating
da: Bedømmelse

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Asc
da: Stigende
