farmOS LOOC-C (1.0.1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Name
dz: མིང་།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Filter
dz: ཚགས་མ།
