farmOS LOOC-C (1.0.1) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Actions
et: Toimingud

en: Description
et: Kirjeldus

en: Project information
et: Projekti informatsioon

en: Reset
et: Tühista

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Page
et: Lehekülg

en: Filter
et: Filtreeri

en: Desc
et: Kahanev

en: Method
et: Meetod

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Rating
et: Hinnang

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Asc
et: Kasvav
