farmOS LOOC-C (1.0.1) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Actions
fa: عملکردها

en: Description
fa: توضیحات

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Page
fa: صفحه

en: Filter
fa: فیلتر

en: Desc
fa: نزولی

en: Method
fa: روش

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Methods
fa: روش‌ها

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی
